Logo Miasta i Gminy Mrocza

Szkolenie "Bezpieczny i Motopomocny Motocyklista" w Mroczy

W związku z cykliczną akcją prowadzoną przez fundację Motopomocni.pl na terenie całej Polski, w sobotę 20 stycznia  w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mroczy zorganizowano bezpłatne szkolenie dla motocyklistów z zakresu pierwszej pomocy i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Szkolenie zorganizowano dla wszystkich tych, którzy  chcą podnieść swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności udzielania pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych.

Podczas zajęć omówione zostały najważniejsze elementy związane z udzielaniem pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych, bezpieczeństwo bierne oraz aspekty związanymi z ruchem drogowym. Szkolenie miało charakter wykładów z dużą ilością ćwiczeń praktycznych. 

W tym dniu władze samorządowe reprezentowali: Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Łukasz Piotrowski oraz Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza – Edyta Deja. Nie zabrakło również pozostałych współorganizatorów imprezy: Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy - Małgorzaty Papała oraz Dyrektora Banku Spółdzielczego w Koronowie, oddział w Mroczy - Piotra Marosza. Wszyscy współorganizatorzy odebrali z rąk Prezesa Klubu Motocyklowego "Mroteckie Anioły" podziękowania za dotychczasową współpracę i udzielone wsparcie. 

Szkolenie to zorganizowano pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy w Mroczy oraz dzięki wsparciu Klubu Motocyklowego „Mroteckie Anioły”, Banku Spółdzielczego w Koronowie, oddział w Mroczy oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy.

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności