Logo Miasta i Gminy Mrocza

TARPAN Mrocza - awans do IV ligi

15 czerwca 2024 roku drużyna TARPAN MROCZA rozegrała mecz wyjazdowy z OLIMPIĄ  II GRUDZIĄDZ, który zaowocował przejściem do IV ligi.

 Dziękujemy za promowanie Gminy Mrocza. Wasze sukcesy sportowe są powodem do dumy i satysfakcji dla naszej gminy !  

Serdecznie gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów !

Zdjęcie: TARPAN Mrocza

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności