Logo Miasta i Gminy Mrocza

Wideokonferencja z Gminą Lindern

Podczas pierwszego spotkania online włodarzy obu gmin w sierpniu br. potwierdzono wolę wzajemnej współpracy, zarówno między gminami, jak i na innych płaszczyznach, m.in.: wymiany młodzieży szkolnej. 25 września 2024 roku odbyła się kolejna wideokonferencja z nasza partnerską Gminą Lindern.  W  spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele szkół obu gmin, tj.:  

 - Reinhard Jordan – Dyrektor Szkoły w Lindern

- Maria Heyer – Nauczyciel Szkoły w Lindern

-  Agnieszka Klebs – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mroczy

- Beata Wiśniewska – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Mroczy

- Maria Jolanta Miler – Dyrektor Technikum Mundurowego w Mroczy Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego

- Anita Ciszewska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Witosławiu

-  Magdalena Skalska – inicjatorka nawiązania współpracy pomiędzy gminami,

- Joanna Murawiec – Kierownik Ref. Obsługi Administracyjnej i Promocji UMiG w Mroczy.

 

Podczas spotkania, po przedstawieniu się i krótkiej charakterystyce danych szkół,  rozmawiano głównie o powrocie do wymiany młodzieży między gminami oraz programach, dzięki którym można tego typu działania realizować. 


Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Galeria zdjęć

Wideokonferencja z Gminą Lindern 2 Wideokonferencja z Gminą Lindern 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności