Logo Miasta i Gminy Mrocza

L Sesja Rady Miejskiej w Mroczy

We wtorek, 23 sierpnia br.,  odbyła się L sesja Rady Miejskiej w Mroczy. Na początku obrad Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy - Jarosław Odrobiński oraz Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza -  Waldemar Chudzik przedstawili sprawozdania ze swojej działalności w okresie międzysesyjnym. Przed rozpoczęciem obrad podziękowano również za współpracę odchodzącej na emeryturę Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Mroczy -  Pani Grażynie Stachowskiej.

Przyjęto także informację o przygotowaniu placówek oświatowych do rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. Podczas Sesji podjęto ponad dwadzieścia uchwał, większość dotyczyła uchwalenia nowych statutów sołectw i osiedli oraz zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2022 – 2038, zmian w budżecie Miasta i Gminy Mrocza na 2022 rok, w sprawie rozpatrzenia wniosku – apelu skierowanego do Rady Miejskiej w Mroczy, ustalenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Mrocza na rok szkolny 2022/2023 i  wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Mrocza.

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności