Logo Miasta i Gminy Mrocza

Dzień Pracownika Socjalnego w Warsztacie Terapii Zajęciowej

Na zaproszenie Kierownika oraz pracowników i uczestników TPD KPOR WTZ w Mroczy Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza - Waldemar Chudzik oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Okonek udali się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy by złożyć życzenia w związku ze zbliżającym się Dniem Pracownika Socjalnego.

 

Na ręce Kierownik placówki - Zofii Woźniak został złożony okolicznościowy list z podziękowaniami oraz bukiet kwiatów. W słowach skierowanych do pracowników WTZ  Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Okonek podziękował za ogrom pracy i trud, z jakim przychodzi Im się zmagać każdego dnia.

 

Podczas spotkania omówiono rolę terapeuty zajęciowego w terapii i rehabilitacji. Uczestnicy mogli zaprezentować przygotowany przez siebie występ artystyczny oraz zaprezentować własnoręcznie wykonane wyroby.

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności