Logo Miasta i Gminy Mrocza

III miejsce dziewcząt w województwie! Awansowały do finałów ogólnopolskich

Świetnie zaprezentowały się dziewczęta SP Mrocza w Finałach Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Dzieci 
w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt zajmując III miejsce, które odbyły się 15 kwietnia 
w Bydgoszczy.

Tym samym uzyskały awans do finałów ogólnopolskich, które odbędą się 8 maja również w Bydgoszczy.

Skład zespołu: Lena Jóźwiak, Wiktoria Różycka, Zuzanna Dziamecka, Olga Kierońska, Martyna Kędzia, Julia Rosa i Marysia Brzezińska. Wielkie brawa dla dziewczyn!!! Opiekun zespołu Wiesław Śmieliński

Materiał:Wiesław Śmieliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności III miejsce dziewcząt w województwie! Awansowały do finałów ogólnopolskich 4 Galeria aktualności III miejsce dziewcząt w województwie! Awansowały do finałów ogólnopolskich 3 Galeria aktualności III miejsce dziewcząt w województwie! Awansowały do finałów ogólnopolskich 2 Galeria aktualności III miejsce dziewcząt w województwie! Awansowały do finałów ogólnopolskich 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności