Logo Miasta i Gminy Mrocza

Jesienna Zaduma w Gminie Mrocza

Wieczorem 11 listopada 2022 roku Zastępca Burmistrza - Waldemar Chudzik  uczestniczył w kolejnych uroczystościach związanych z obchodami 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Rozpoczęły się one w Parku przy Hali Widowiskowo – Sportowej w Mroczy, gdzie społeczność ukraińska dokonała uroczystego posadzenia pamiątkowego drzewa.

Z tej okazji została również wkopana kapsuła czasu z pamiątkowym listem dla przyszłych pokoleń. O godzinie 19:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Mroczy odśpiewano hymn państwowy po czym głos zabrał Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński.

 

Następnie rozpoczęto część artystyczną pn. „Jesienna Zaduma”. W tym dniu mieszkańcy mięli okazję oglądać występ grupy teatralnej BAJZEL oraz wysłuchać utworów muzycznych w wykonaniu zespołu Śpiewaki oraz zespołu Fresh.


Zakończenie obchodów w tym dniu swoją obecnością uświetniła Emilia Pawłowska z programem pt. „Niebo nad jeziorem”. W koncercie uczestniczyła liczna grupa mieszkańców.


Warto podkreślić, że ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również wystawa Piotra Fiałkowskiego z Szubina pn. „Symbole Narodowe”, którą już 10 listopada 2022 roku miał okazję podziwiać Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik wraz z Wicewojewodą Kujawsko – Pomorskim – Radosławem Kempinskim.

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności