Logo Miasta i Gminy Mrocza

Konferencja „Oszczędzanie energii – nowe wyzwania”

13 lutego 2023 r. Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik uczestniczył w konferencji pn. „Oszczędzanie energii – nowe wyzwania”. 

Konferencja została zorganizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu w Cukrowni Żnin, w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego pn. "Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego i przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej i OZE" poddziałanie 1.3.3. Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Podczas konferencji poruszone zostały zagadnienia związane z oszczędzaniem energii, zarówno elektrycznej jak i energii cieplnej w budynkach. Omówione zostały także aktualne źródła wsparcia finansowego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności