Logo Miasta i Gminy Mrocza

Kwesta na rzecz Fundacji „Salus Homini” w Nakle nad Notecią

Kolejny raz nasza społeczność Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy  włączyła się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji „Salus Homini”. 21-22 marca 2024 r. uczniowie kwestowali na terenie szkoły, a 24 marca pod kościołem pw. Św. Mikołaja w Mroczy, gdzie sprzedawali palemki wielkanocne, wykonane uprzednio przez naszą młodzież. Udało nam się zebrać kwotę 4407,57 zł!

Wszystkim, którzy wsparli tegoroczną akcję: uczniom za przygotowanie palemek, rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za wsparcie, wolontariuszom za kwestowanie oraz każdemu darczyńcy z serca dziękujemy.

Materiał: Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności