Logo Miasta i Gminy Mrocza

Obchody 60-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Mroczy

30 września 2023 roku w Sali Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy przy ul. Śluzowej odbyła się uroczystość z okazji 60—lecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Mroczy. 

Uroczystość współorganizowana została przez Gminę Mrocza pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza.

Po oficjalnym powitaniu wszystkich gości, na ręce Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich – Pani Żanetty Sytek, delegacja władz samorządowych w składzie: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Jarosław Okonek, Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Renata Jesionowska – Zawieja oraz Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza – Edyta Deja, złożyła adres okolicznościowy, bukiet kwiatów oraz upominek. Życzenia złożył również m.in. reprezentant Rady Miejskiej w Mroczy - Tomasz Tarnolicki. 

Wieczór ten był również okazją do podziękowań obecnym przedstawicielkom Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Mrocza, za zaangażowanie i ogrom pracy włożone w przygotowywanie i uczestnictwo w tegorocznych imprezach gminnych. Nie zabrakło również symbolicznych róż dla byłych przewodniczących Koła Gospodyń Wiejskich w Mroczy. Kwiaty z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza - Jarosława Okonka otrzymały: Cecylia Woźniak, Gabriela Jarecka, Ewa Sarkowska oraz Barbara Wintrowicz. 

 

Po części oficjalnej nadszedł czas na poczęstunek. Jak przystało na jubileusz nie zabrakło także tortu urodzinowego. O oprawę muzyczną tego wieczoru zadbał DJ Dombek. 

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności