Logo Miasta i Gminy Mrocza

Piknik u Hrabiny już w najbliższy piątek!

Mieszkańców powiatu nakielskiego – dzieci, młodzież, osoby dorosłe oraz seniorów – a także wszystkich tych, którzy lubią dobrą zabawę oraz lokalną historię i przyrodę, Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza na Piknik u Hrabiny.

 

Termin: 14 czerwca br. (piątek), godz. 17.00 – 21.00

Miejsce: plac przy świetlicy wiejskiej w Samostrzelu (gmina Sadki)

 

Wśród hrabiowskich atrakcji: manufaktura i bazgrolnik, pole dla gzuba, warsztaty z gipsu, a także spacery szlakiem borsuka oraz szlakiem sowy. Na uczestników pikniku czekać będzie również fotograf, kawiarenka ze słodkościami i lodziarnia. Nie zabraknie także kramiku Hrabiny oraz kiełbasek z ognia.

 

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie dworski taniec w wykonaniu uczestników pikniku.

 

Udział w imprezie jest bezpłatny. Można zabrać ze sobą koc i towarzyszy przygody.

 

Piknik promuje założenia wsi tematycznej w Samostrzelu: Samostrzel – Wioska Hrabiny. Partnerami piątkowej imprezy są: Koło Gospodyń Wiejskich w Samostrzelu, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej w Samostrzelu, Nadleśnictwo Szubin – Leśnictwo „Borek” w Samostrzelu.

 

Wydarzenie jest realizowane przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w ramach projektu współpracy: „Wioski tematyczne sposobem na aktywizację lokalnych społeczności i promocję regionu”.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Piknik_u_Hrabiny_14-06-2024,_godz-_17-00-21-00_plac_przy_świetlicy_w_Samostrzelu 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności