Logo Miasta i Gminy Mrocza

Podsumowanie konkursów profilaktycznych

W dniu 6 grudnia 2023 roku w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią odbyło się uroczyste wręczenie nagród w profilaktycznych konkursach plastycznych „W zdrowym ciele zdrowy duch” oraz „Energetyki – niebezpieczna energia” organizowanych przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nakle nad Notecią oraz Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mroczy, Nakle nad Notecią ,.Sadkach oraz Szubina.

Komisja spośród nadesłanych prac przygotowanych przez uczniów powiatu nakielskiego wyłoniła laureatów oraz wyróżnionych.  

Konkurs „W zdrowym ciele zdrowy duch”

I miejsce – Jan Olszewski (ZSP Paterek)
II miejsce Nikola Klonowska (ZSP Występ)
III miejsce Oliwia Wnęk (SP Królikowo)
Wyróżnienia: Liliana Dobruchowska (SP Królikowo), Bartosz Buchholz (SP 2 Szubin), Zuzanna Lisiecka (SP Kowalewo), Oliwia Szynakiewicz (SP Laskownica), Nadia Korecka (SP 2 Szubin), Natan Szymański (SP Mrocza), Fabian Skulimowski (SP 2 Nakło nad Notecią), Antoni Splitt (SP Mrocza).

Konkurs ”Energetyki – niebezpieczna energia”

I miejsce -Alicja Urbańska (ZSP 4 Nakło nad Notecią)
II miejsce -Wiktoria Błoch ((SP Kcynia)
III miejsce -Paweł Janicki (SP Kcynia)
Wyróżnienia: Jakub Cybulski (ZSS Szubin), Karolina Obremska (SP Rozstrzebowo), Julia Dyszkiewicz (ZSS Szubin), Zuzanna Miniszewska (ZSP Występ).

Wszystkim laureatom oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Materiał: PSSE w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności