Logo Miasta i Gminy Mrocza

Rozpoczęcie roku szkolnego w Przedszkolu Miejskim w Mroczy

1 września w Przedszkolu Miejskim odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Po uroczystym powitaniu wszystkich przedszkolaków oraz zaproszonych gości przez Dyrektor placówki – Michalinę Długołęcką, dzieci przy wsparciu opiekunów przygotowały program artystyczny, podczas którego zaprezentowały taniec i śpiew. 

 

W uroczystości udział brał m.in. Pełniący Funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza - Jarosław Odrobiński, który życzył wszystkim dzieciom wielu ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w murach przedszkola. Nie zabrakło również drobnych upominków w postaci bezpiecznych odblasków, które otrzymało każde dziecko.  

 

W tym roku szkolnym Przedszkole Miejskie w Mroczy będzie miało pod swoją opieką 151 przedszkolaków.

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności