Logo Miasta i Gminy Mrocza

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego przez "Mroteckie Anioły"

Dnia 14.05.2022 r. odbyło się rozpoczecie sezonu motocyklowego "Mroteckich Aniołów". Motocykliści zebrali się przy swojej siedzibie, żeby wspólnie przejechać ulicami Mroczy. Mieszkańcy gminy, mogli z okien swoich domów, podziwiać piękne stalowe maszyny. Ci którzy wyszli na ulicę zatrzymywali się, by zrobić pamiatkowe zdjęcie czy też nagrać film. Parada zakończyła się w klubie przy ulicy Sportowej. Po przejeździe motocykliści wraz z zaproszonymi goścmi, przystapili do rozmów o zbliżających się wydarzeniach, które odbędą się z udziałem "Mroteckich Aniołów".

Materiał i zdjęcia: Klub Motocyklowy "Mroteckie Anioły"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności