Logo Miasta i Gminy Mrocza

Chłopcy z SP Mrocza mistrzem powiatu w trójboju LA

Dnia 17 maja 2022 roku na boisku ,,Orlik” przy SP nr 3 w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych w trójboju  La dziewcząt i chłopców. Na wynik końcowy zespołu składały się 4 najlepsze rezultaty młodych lekkoatletów z rocznika 2011 i młodszych. W skład czwórboju wchodzą: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Uzyskany wynik w każdej z konkurencji przeliczany jest na punkty  wielobojowe i zliczany do rywalizacji zespołowej. Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła bardzo dobry wynik, uzyskując 578 pkt, co pozwoliło na zdobycie tytułu Mistrza Powiatu w trójboju LA.

Skład drużyny:
Hubert Dudziński, Jakub Jóźwiak, Karol Pikula, Kacper Stochaj, Remigiusz Stakuć, Remigiusz Wiśniewski.

Opiekunem zespołu jest Marcin Klebs.

Zwycięski zespół będzie reprezentował Powiat nakielski, na zawodach wojewódzkich w Wąbrzeźnie.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności