Logo Miasta i Gminy Mrocza

VII Świąteczno-Noworoczny Turniej szachowy o puchar Prezesa LUKS Feniks Mrocza

W dniu 30 grudnia, odbył się VII Świąteczno-Noworoczny Turniej szachowy o puchar Prezesa LUKS Feniks Mrocza. W turnieju udział wzięło 16 zawodników, reprezentujących klub z Mroczy oraz sekcję szachową z Wąwelna.


Zawody podzielone zostały na 2 grupy:
Grupę A - juniorską początkującą, oraz Grupę B - zaawansowaną.


Turniej A wygrał
Franciszek Małek, z Wąwelna. Drugie miejsce zajął Szymon Gil z Mroczy, a na trzeciej pozycji uplasował się Radosław Serówka. Najlepszą dziewczynką została Zosia Kozielska.


Turniej B wygrał
Edward Kulski. Drugie miejsce zajął Czarek Tajer, a trzecią pozycję uzyskał Bogdan Winkler.


Dodatkowo, normy na wyższe kategorie szachowe uzyskali:

- Małek Franciszek

- Serówka Radosław

- Belter Hubert

- Kierońska Olga

Cały turniej przebiegał w koleżeńskiej atmosferze.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy na zawody przynieśli słodycze i napoje, a dla starszych graczy kawę. Dzięki temu, podczas turnieju, czuć było trwający okres świąteczny


Po turnieju, zwycięzcy obu grup otrzymali puchary, z pozostali zawodnicy otrzymali nagrody oraz pamiątkowy dyplom.


Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są:

- Grupa A - https://www.chessmanager.com/.../5189472632176640/results/5

- Grupa B - https://www.chessmanager.com/.../4865455735963648/results/10

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności