Logo Miasta i Gminy Mrocza

Spotkanie opłatkowe w Przedszkolu Miejskim w Mroczy

19 grudnia w Przedszkolu Miejskim w Mroczy odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza Pana Jarosława Okonka oraz Przedstawicieli i Przedstawicielek Rady Rodziców. Uroczystość wypełniona była bogatym programem artystycznym przygotowanym przez grupy "Lemury" i "Papugi". Następnie zgodnie z tradycją życzenia wszystkim przedszkolakom i pracownikom przedszkola złożyli Pan Burmistrz oraz Pani Dyrektor Anna Przybylska. Zwieńczeniem uroczystości było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty oraz koncert kolęd i pastorałek Agencji Artystycznej Do Re Mi. 

 

Materiał: Agata Schulz (Przedszkole Miejskie w Mroczy)

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności