Logo Miasta i Gminy Mrocza

Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje

Na terenie gminy Mrocza odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W tym roku zorganizowane zostały w świetlicy wiejskiej w Wielu w dniu 4 listopada 2023 roku. Po pisemnym teście w oczekiwaniu na wyniki uczestnicy zwiedzili remizę OSP Wiele oraz  Izbę Tradycji.  Frekwencja była zadowalająca. Poniżej wyniki:

I grupa

miejsce Olga Kierońska
miejsce Lena Łoposiewicz
miejsce Maksymilian Bankert


II grupa

miejsce Maciej Ramion
miejsce Kacper Milczarek
miejsce Marcelina Musiał


III grupa

miejsce Milena Kaźnica
miejsce Jakub Kowalski
miejsce Bianka Kierońska


Osoby, które zajęły czołowe miejsca będą reprezentować gminę Mrocza podczas turnieju na szczeblu powiatowym. Nagrody wręczał m.in. Jarosław Okonek - Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza.

Materiał: Kurier Nakielski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności