Logo Miasta i Gminy Mrocza

XVIII Turniej Ziemi Krajeńskiej w koszykówce dziewcząt

XVIII Turniej Ziemi Krajeńskiej w koszykówce dziewcząt

W środę 23 marca br. w hali widowiskowo-sportowej w Mroczy odbył się XVIII Turniej Ziemi Krajeńskiej w koszykówce dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Prezes LUKS „Feniks” – Pan Marcin Klebs oraz organizator turnieju i trener mroteckiej drużyny – Pani Aleksandra Krawczyk.

W rozgrywkach wzięły udział następujące zespoły: SP Koronowo, SP Szubin oraz SP/LUKS „Feniks” Mrocza. Głównym sędzią imprezy był Pan Lucjan Matia z Kujawsko - Pomorskiego Związku Koszykówki w Bydgoszczy.

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza puchar drużynie zwycięskiej oraz medale wszystkim zawodniczkom wręczyła Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Pani Renata Jesionowska - Zawieja. Prezes LUKS „Feniks” Mrocza - Pan Marcin Klebs podziękował wszystkim za grę, trenerom za przygotowanie zespołów do turnieju, Pani Aleksandrze Krawczyk za zorganizowanie imprezy sportowej oraz przybyłym rodzicom, honorowym gościom i kibicom.

Organizatorem turnieju był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Feniks” Mrocza, przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. Wojska Polskiego w Mroczy oraz Urzędem Miasta i Gminy w Mroczy.

Wyniki turnieju:

  1.     SP/LUKS ,,Feniks" Mrocza  36 : 8  SP Koronowo
  2.     SP/LUKS Feniks  17 : 34  SP Szubin
  3.     SP Koronowo  17 : 74  SP Szubin


Ostateczna kolejność przedstawiała się nastepująco:
1. SP Szubin
2. SP/LUKS ,,Feniks" Mrocza
3. SP Koronowo
      

Skład mroteckiej drużyny: Matylda Pokrzywka, Maria Okoniewska, Agata Kulska, Weronika Pokojska, Kinga Murawiec, Zuzanna Kriese, Oliwia Gruda, Zuzanna Gondek, Rozalia Lasek, Oliwia Błaży, Zuzanna Wróblewska, Agata Pokojska, Marianna Wegner.


/Autor nie wyraża zgody na komentarze/

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności