Logo Miasta i Gminy Mrocza

"Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku

W sobotę 28 września 2024 roku w Samsieczynku miała miejsce impreza organizowana w ramach cyklicznych spotkań pań z kół gospodyń wiejskich z terenu Gminy Mrocza pn. "Z wizytą u sąsiadki".

Spotkanie w świetlicy wiejskiej, którego głównym organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich w  Samsieczynku odbyło się pod hasłem „Pożegnanie lata, powitanie jesieni”.

Biesiadę otworzyły oraz gości przywitały: Renata Bolka – Przewodnicząca Gminnej Rady KGW oraz Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Samsieczynku – Zofia Kowalska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Jarosław Okonek, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy - Tomasz Tarnolicki oraz panie z poszczególnych kół gospodyń wiejskich z Gminy Mrocza.


Goście mieli okazję skosztować wielu pysznych potraw przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Samsieczynku.

Spotkanie było dobrą okazją na integrację i liczne rozmowy. Przy dźwiękach muzyki zaproszeni Goście mieli okazję skorzystać z tanecznej zabawy. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Materiał: Gminna Rada KGW w Mroczy

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

"Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 11 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 10 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 9 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 8 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 7 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 6 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 5 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 4 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 3 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 2 "Z wizytą u sąsiadki" w Samsieczynku 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności