Logo Miasta i Gminy Mrocza

Zakończenie roku szkolnego klasy piątej Technikum Mundurowego w Mroczy

„Wystarczy być przyzwoitym” - z takim przesłaniem abiturienci mroteckiego Technikum Mundurowego opuszczają mury szkoły średniej.  Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz  uczniowie młodszych klas uczestniczyli w uroczystym  pożegnaniu mroteckich maturzystów. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością znamienici goście: w imieniu władz samorządowych Gminy Mrocza - Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza Renata Jesionowska- Zawieja, Proboszcz parafii pw. Św. Mikołaja i Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Mroczy ks. dziekan Wojciech Cierniak, Dyrektor do spraw koordynacji szkół mundurowych pułkownik Artur Staszak, chorąży Łukasz Rozpędowski, którzy przekazali młodzieży życzenia oraz pochwały i nagrody za wkład w działalność społeczną oraz zaangażowanie w życie szkolne oraz sukcesy edukacyjne. Klasa piąta wraz z wychowawcą dziękuje wszystkim zaangażowanym w uroczystość, za piękne dekoracje, wspaniały tort, miłe słowa a przede wszystkim za poświęcony czas i za serce. Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych i sukcesów w życiu. 

Materiał: Technikum Mundurowe w Mroczy 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności