Logo Miasta i Gminy Mrocza

Zebranie Sołectwa Kosowo

W dniu 12 lutego 2024 r. w budynku NSP „KMK KOS” w Kosowie odbyło się zebranie wiejskie Sołectwa Kosowo. Zebranie otworzył i poprowadził Sołtys Pan Paweł Heymann. W zebraniu uczestniczyło 5 mieszkańców. Gminę reprezentował Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza Pan Jarosław Okonek.

Sołtys przywitał wszystkich zebranych mieszkańców oraz Pana Burmistrza, a następnie przedstawił proponowany porządek zebrania, do którego nie wniesiono uwag. Przedstawiony został także projekt uchwały w sprawie zmiany zakresu przedsięwzięć przewidzianych do realizacji na obszarze Sołectwa w ramach środków z funduszu sołeckiego na 2024 rok. Ostatnim punktem zebrania były wolne wnioski, których tematem przewodnim była budowa chodnika przy DW 241 w Kosowie, nadmierna prędkość pojazdów poruszających się DW241, a także częste awarie oświetlenia ulicznego w Sołectwie.

Zebranie zakończono o godzinie 19:00.

Materiał: Monika Lahutta

 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności