Logo Miasta i Gminy Mrocza

Zebranie w Sołectwie Izabela

W dniu 24 września 2024 roku o godzinie 18:00 odbyło się zebranie wiejskie w Izabeli. Zebranie otworzył i prowadził Sołtys Sołectwa Izabela Pan Wiesław Michalski. W zebraniu uczestniczyło
31 mieszkańców oraz goście:

- Burmistrz Miasta i Gminy – Jarosław Okonek,

- Przewodnicząca Rady Miejskiej – Magdalena Musiał-Resler,

- Radny Rady Miejskiej w Mroczy – Sebastian Sobieszczyk,

- Radny Rady Miejskiej w Mroczy – Marcin Musiał.

Na początku został zaproponowany porządek obrad, który został przyjęty przez mieszkańców.

Przystąpiono do przedstawienia uchwały w sprawie zmiany realizacji i ich zakresu przewidzianych do realizacji w ramach Funduszu Sołeckiego w 2024 roku. Projekt uchwały poddany został pod dyskusję mieszkańców. Mieszkańcy sołectwa Izabela wyodrębnili pozostałą kwotę z zadania pn. ,,Budowa oświetlenia drogowego (montaż lampy hybrydowej zasilanej ogniwami fotowoltaicznymi wraz z turbiną wiatrową) w miejscowości Zdrogowo'', na nowe zadanie
pn. ,,Utwardzenie dróg gminnych na terenie sołectwa Izabela''.

W trakcie wolnych głosów i wniosków Burmistrz podziękował wszystkim zebranym mieszkańcom za porozumienie w sprawie zmian w budżecie na rok 2024 oraz pomocy w zbiórce dla powodzian. Głównymi tematami było m.in. oświetlenie dróg na terenie Gminy Mrocza, kanalizacja, bieżące utrzymanie sołectwa oraz hydranty.

Zebranie zakończyło się o 19:07.

Autor: Wiktoria Pewniak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

Zebranie w Sołectwie Izabela 2 Zebranie w Sołectwie Izabela 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności