Logo Miasta i Gminy Mrocza

Zebranie wyborcze Osiedla "Jedynka" w Mroczy

W dniu 24 czerwca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy odbyło się zebranie mieszkańców Osiedla Jedynka, na którym zjawiło się 42 mieszkańców. Oprócz mieszkańców w zebraniu uczestniczyli także:

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Jarosław Okonek,

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mroczy -  Lidia Skiba, 

Radny Rady Miejskiej w Mroczy – Krzysztof Rotkiewicz,

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Mroczy – Danuta Śledzik,

oraz Opiekun Osiedla Jedynka – Agata Wnuk.

Ustępujący ze stanowiska Przewodniczący Andrzej Skowronek powitał wszystkich zgromadzonych mieszkańców, jak i przedstawicieli władz samorządu, a następnie przekazał przewodniczenie wyznaczonemu przez Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza pracownikowi Urzędu Miasta i Gminy w Mroczy Pani Danucie Śledzik. 

Zebranie zostało poprowadzone zgodnie z porządkiem.

W celu przeprowadzenia wyborów Przewodniczącego oraz pozostałych członków Zarządu Osiedla, powołano Komisję Wyborczą w składzie:

1)      Małgorzata Skiba - przewodniczący,

2)      Wiktoria Pewniak - członek,

3)      Sara Jankowska - członek.

Zgłoszono 3 kandydatury na Przewodniczącego Osiedla: Alicja Brzezińska, Żaneta Chylewska oraz Tomasz Jankowski.

Na Przewodniczącego Osiedla Jedynka wybrany został Pan Tomasz Jankowski.

Kolejnym punktem zebrania było uchwalenie liczebności Członków Zarządu Osiedla, mieszkańcy jednogłośnie przegłosowali uchwałę, w której ustalono, iż w skład Członków Zarządu będą wchodziły 3 osoby. 

Na Członków Zarządu Osiedla Jedynka wybrano następujące osoby:

1)      Alicja Brzezińska,

2)      Bożena Gil,

3)      Milena Wojtczak.

Zebranie zakończyło się o godz. 19:35.

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy.

 

 

Materiał: Agata Wnuk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności