Logo Miasta i Gminy Mrocza

Życzenia i prezenty dla młodych sportowców

W piątek 15 grudnia , z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, stowarzyszenie ,LUKS ,,Feniks” Mrocza  wraz z Gminą Mrocza zorganizował coroczne spotkanie  na którym spotkali się młodzi sportowcy reprezentujący naszą gminę oraz SP Mrocza w różnych rozgrywkach ligowych.

Na spotkanie zostały zaproszeni szachiści, koszykarki oraz młodzi piłkarze klubów Feniks i Tarpan.

Korzystając z okazji sportowcom wręczono okolicznościowe prezenty oraz rozegrano  mini turniej piłkarski, w którym wzięły udział drużyny Żaków, Orlików i Młodzików Tarpana Mrocza. Spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze i  dzieci bardzo dobrze się bawiły.

Obecni goście: Prezes Klubu Marcin Klebs, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Łukasz Piotrowski,  Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Pan Jarosław Okonek ,  Pani Danuta Śledzik , Pełnomocnik Burmistrza ds. profilaktyki uzależnień oraz opiekunowie zespołów złożyli młodym sportowcom życzenia Wesołych Świąt oraz kolejnych sukcesów sportowych. Podziękowali za godne reprezentowanie szkoły oraz  Gminy Mrocza  i zachęcali do dalszego  uczestnictwa w zajęciach sportowych.

W czwartek zakończenie sezonu wraz ze spotkaniem świątecznym, miała  grupa Trampkarzy .

Podziękowania organizatorów dla fundatorów prezentów, którymi byli sponsorzy oraz Gmina Mrocza.

 

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności