Logo Miasta i Gminy Mrocza

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Z okazji przypadającego 4 maja Międzynarodowego Dnia Strażaka, w imieniu władz samorządowych Gminy Mrocza, pragniemy złożyć serdeczne życzenia oraz podziękowania za dotychczasową działalność ratowniczą oraz codzienną gotowość do niesienia pomocy.


W tym szczególnym dniu -  Świętego Floriana- patrona wszystkich strażaków, wszystkim członkom Ochotniczych Straży Pożarnych, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz tym wszystkim, którzy zajmują się ochroną przeciwpożarową składamy serdeczne podziękowania i  najlepsze życzenia.


Funkcjonowanie i służba Ochotniczych Straży Pożarnych to doskonały przykład twórczego współdziałania ponad podziałami. Dziękujęmy za Wasze poświęcenie w tym trudnym dla nas wszystkim okresie. Dziękujęmy za niezmienną gotowość służenia innym, za działalność ratowniczą, za podejmowanie  i realizację  inicjatyw społecznych na rzecz Miasta  i Gminy Mrocza.


Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy - Jarosław Odrobiński

Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza - Waldemar Chudzik



powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności