INFORMACJA
Urząd Miasta i Gminy w Mroczy informuje, że nadal prowadzony jest nabór
wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w powstającym budynku zlokalizowanym przy ul. Nakielskiej w Mroczy
w ramach inwestycji realizowanej przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową
„KZN - Bydgoski” sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu.
Pozostały ostatnie 3 wolne lokale mieszkalne.
Wniosek wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy Plac 1 Maja 20 w Biurze Obsługi Klienta (BOK), w zamkniętej kopercie z opisem „Wniosek o zawarcie umowy najmu – SIM” (druk wniosku do pobrania na stronie mrocza.pl lub w BOK).
Szczegółowych informacji można uzyskać
w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy I piętro,
pokój nr 205 lub pod nr tel. 52 386 74 49,
www.mrocza.pl zakładka SIM KZN-Bydgoski
oraz
u przedstawiciela Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej
„KZN – Bydgoski” Sp. z o.o.
Pana Sławomira Hanczewskiego – nr tel. 797 316 864
Materiał przygotował Referat Obsługi Komunalnej
/Autor nie wyraża zgody na komentowanie/

