Powitanie lata w Mroczy
Już 26 czerwca (piątek) na Stadionie Miejskim w Mroczy odbędzie się Powitanie Lata! Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji zachęca do udziału w bezpłatnych wydarzeniach:
- Tabata na powitanie lata - trening Tabaty z Iwoną Zielińską
- Dwa filmy jeden wieczór - Kino Plenerowe
W razie niepogody wydarzenia odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Szczegóły na plakatach.
/Autor nie wyraża zgody na komentowanie/

